PROGRAMOK - rendezvényfüzet letöltése

2018. június 9., szombat

9.00 - 09.30     Ünnepélyes megnyitó
9.15 - 10.15     Nézőhajó - Nemzeti Regatta Ms.*
9.30 - 10.00     VITORLÁSVERSENY - 1. előfutam
9.30                  Bajai Symphonic Band
9.45                  Balatonfüredi Néptáncegyüttes
10.00                Balatonmáriafürdői Táncklub
10.15                Dombóvár - Ugrókötél csoport
10.30                Tolnai Ifjúsági Fúvószenekar
10.30 - 15.50   SÁRKÁNYHAJÓ FUTAMOK a Sió csatornán folyamatosan
10.45 - 11.15   Vitorlásverseny 1. előfutam összefoglaló
11.15 - 12.15   Nézőhajó - Nemzeti Regatta Ms.*
11.15                Barcs - Vénusz mazsorettcsoport
11.30 - 12:00   VITORLÁSVERSENY - 2. előfutam
11.30                Dunaharaszti - Óh, mely sok hal terem az nagy….
11.45                Miskolc - a lehetőségek tárháza
12.00                Kiskunmajsa - Mayossa Hagyományőrző Egyesület
12.15                Alsóörs - „Szülőfalunk...” című operettműsor
12.30                Zamárdi - Sulyom néptáncegyüttes
12.45 - 13.15   Vitorlásverseny 2. előfutam összefoglaló
13.00 - 15.00   Települési Ízek Versenye és kóstolók (halételek, grillételek)
13.15 - 14.15   Nézőhajó - Nemzeti Regatta Ms.*
13.15                Siófok - C&M Dance Stúdió TSE - latin fever
13.30 - 14.00   VITORLÁSVERSENY - 3. előfutam
13.30                Balatonboglár - Akusztik-Duó jazz/rock együttes fiatalokból
13.45                Nyim - Betyársors
14.00                Szentes - Seres Brothers: szentesi hangulat
14.30 - 15.00   Vitorlásverseny 3. előfutam összefoglaló
15.30 - 17.00   Király Viktor koncert
17.15 - 18.15   Varázshajó - Nemzeti Regatta Ms.*
18.30 - 19.00   Főzőverseny (hal- és grillételek) eredményhirdetés
19.00 - 20.30   TNT koncert
21.00 - 23.00   DJ Dorián - disco
21.00 - 23.00   Bulihajó - Siófok katamarán* 

Versenyszámokkal kapcsolatos információkért kattintson ide!

Gyereksziget 10.00-18.00 óra között

„Játékbirodalom” kézműves foglalkozások • Playmobil és BAHART játszósarok •
Ugrálóvár, játszóbusz • A rendőrség standjain: rendőrségi gépjármű, valamit kényszerítő eszközök bemutatása •
ujjlenyomat készítés • Bűnügyi technikai bemutató • tesztek, tanácsadás, beszélgetés a gyerekekkel színezési
lehetőség • rendőrigazolvány készítése, puzzle kirakó • aszfalt rajzok készítése, kitűző készítése •
KRESZ - teszt • alkohol szonda teszter • célbadobás, szlalomozás ittas szemüveggel •
Katica Tanya animációs foglalkozásai 

A társadalmi szerepvállalás jegyében: CSR sarok - Egészségsziget 10.00 és 18.00 óra között

GENERALI Mobil Egészségközpont (szűrőbusz) állapotfelmérés, egészségügyi szűrések
Tűzoltóság, katasztrófavédelem, rendőrség, balesetmegelőzés,
bűnmegelőzés, bűnügyi technikai programjai • Határvadász-képzés toborzás
 

Települések, támogatók standjai, Ízek utcája 9.00-20.00 óra között

Települések - helyi értékek bemutatása • Egyéni programok a standokon
Települési Ízek Versenye 13.00 - 15.00 óráig: hal ételek • grill ételek

 

PROGRAMOK - rendezvényfüzet letöltése

2018. június 10., vasárnap

9.00 - 09.15     Programismertető
9.45 - 10.45     Nézőhajó - Nemzeti Regatta Ms.*
10.00 - 14.30   SÁRKÁNYHAJÓ FUTAMOK folyamatosan a Sió csatornán
10.00 - 10.30   VITORLÁSVERSENY - 1. negyeddöntő
10.00                Balatonkenese - Country Live Dance
10.15                Harkány - Harka Táncegyüttes
10.30                Enying - gyermek rock&roll táncbemutató
10.45                Siklós - Vivat Bachus énekegyüttes
11.00                Szolnok - Vincze Lilla előadóművész, zongorán kíséri Nagy Zsolt Liszi
11.15 - 12.15   Nézőhajó - Nemzeti Regatta Ms.*
11.30 - 12.00   VITORLÁSVERSENY - 2. negyeddöntő
11.30                Kistarcsa - Dolhai Attila; Bognár Szilvia és a Pannónia Néptáncegyüttes közös produkciója
12.15 - 12.30   Vitorlásverseny 1-2. negyeddöntő összefoglaló
12.45 - 13.45   Nézőhajó - Nemzeti Regatta Ms.*
13.00 - 13.30   VITORLÁSVERSENY - elődöntő, élő közvetítés a kivetítőn
13.00 - 15.00   Települési Ízek Versenye és kóstolók (egytálételek)
13.30 - 14.30   Patikadomb koncert
14.15 - 15.15   Nézőhajó - Nemzeti Regatta Ms.*
14.30 - 15.00   VITORLÁSVERSENY - döntő, élő közvetítés
16.00 - 17.00   Varázshajó - Nemzeti Regatta Ms.*
16.00 - 17.00   Vitorlásverseny, sárkányhajó verseny, vasárnapi főzőverseny eredményhirdetés
17.00 - 18.30   Kowalsky meg a Vega koncert
18.30                Fesztiválzárás 

Versenyszámokkal kapcsolatos információkért kattintson ide!

Gyereksziget 10.00 és 18.00 óra között

„Játékbirodalom” kézműves foglalkozások • Playmobil és BAHART játszósarok •
Ugrálóvár, játszóbusz • A rendőrség standjain: rendőrségi gépjármű, valamit kényszerítő eszközök bemutatása •
ujjlenyomat készítés • Bűnügyi technikai bemutató • tesztek, tanácsadás, beszélgetés a gyerekekkel színezési
lehetőség • rendőrigazolvány készítése, puzzle kirakó • aszfalt rajzok készítése, kitűző készítése •
KRESZ - teszt • alkohol szonda teszter • célbadobás, szlalomozás ittas szemüveggel •
Katica Tanya animációs foglalkozásai
 

A társadalmi szerepvállalás jegyében: CSR sarok - Egészségsziget 10.00 és 18.00 óra között

GENERALI Mobil Egészségközpont (szűrőbusz) állapotfelmérés, egészségügyi szűrések
Tűzoltóság, katasztrófavédelem, rendőrség, balesetmegelőzés,
bűnmegelőzés, bűnügyi technikai programjai • Határvadász-képzés toborzás
 

Települések, támogatók standjai, Ízek utcája 9.00 és 17.00 óra között

Települések - helyi értékek bemutatása • Egyéni programok a standokon
Települési Ízek Versenye 13.00 - 15.00 óráig: egytálételek
Rádió 1 kitelepülés 
 

Dedikálkás 10.00 és 11.00 óra között
10.00 - 11.00 óra között Nyim község standján:
Kozma Dominik világ- és Európa-bajnoki bronzérmes magyar úszó
11.00 - 12.00 óra között Siklós város standján: Vivat Bacchus énekegyüttes
11.30 - 12.30 óra között Szolnok város standján: Vincze Lilla előadóművész

 A fesztivál szárazföldi programjaira a belépés díjtalan!